| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 145 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino, tanec, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, muzikály a hudební, horory |
| Hudba: | hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, fotbal, americký fotbal, ragby, ostatní míčové sporty, běh |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 30 do 35 let |
| Výška: | od 65 do 65 cm |
| Váha: | od 145 do 130 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované