| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 169 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | kutilství, ruční práce |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | červená, fialová, modrá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství |
| Věk: | od 40 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 169 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |