| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 189 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, folk, rock, pop, elektronická hudba, country, metal, jazz, soul, funk, hip hop a rap |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 39 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | od 65 do 90 kg |