| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, sport, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | cyklistika, fotbal, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | zelená |
| Květiny: | luční květiny, gerbery |
| Nápoj: | pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 56 do 65 let |
| Výška: | od 165 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 65 kg |