| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, počítače, filmy a kino, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, pohádky, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, elektronická hudba, metal, hip hop a rap |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 22 let |
| Výška: | od 140 do 170 cm |
| Váha: | od 45 do 75 kg |