| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | sport, jídlo, filmy a kino, sběratelství |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 25 do 63 let |
| Výška: | od 147 do 205 cm |
| Váha: | od 45 do 78 kg |
Pouze pro registrované