| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, móda |
| Filmy: | akční |
| Hudba: | vážná, rock, elektronická hudba, metal |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 30 do 65 let |
| Výška: | od 155 do 170 cm |
| Váha: | od 65 do 85 kg |