| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, dobrodružné, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, folk, rock, pop, country |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton |
| Kuchyně: | asijská, česká, mexická |
| Barva: | červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 50 do 62 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |