| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, počítače, filmy a kino, fotografování, móda |
| Filmy: | akční, komedie, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, fotbal, sportovní střelba, ostatní míčové sporty, běh |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, mexická |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, počítače a internet |
| Zaměstnání: | student |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 18 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |