| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 115 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, počítače |
| Filmy: | detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, krasobruslení |
| Kuchyně: | asijská, česká, středomořská |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty |
| Nápoj: | káva, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 50 do 55 let |
| Výška: | od 180 do 182 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |
Pouze pro registrované