| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | hudba, sport, knihy, kultura |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, historické, dobrodružné |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, pop |
| Sporty: | plavání, hokej, fotbal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená, modrá |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, víno |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, přátelství |
| Věk: | od 50 do 65 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | od 65 do 85 kg |