| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 200 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 50 do 69 let |
| Váha: | od 50 do 68 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované