| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, pohádky, historické, horory, dobrodružné, drama |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, cestování |
| Věk: | od 18 do 32 let |
| Váha: | do 70 kg |