| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba, metal, jazz, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, kulturistika, fitness, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická, vegetariánská, veganská |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 20 do 40 let |
| Výška: | do 190 cm |
| Váha: | do 60 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované