| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, jazz, soul, funk |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, fotbal, turistika a outdoor |
| Nápoj: | čaj, víno |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství |
| Věk: | od 33 do 47 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |