| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, muzikály a hudební, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, basketbal, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | česká, italská, americká |
| Barva: | bílá, modrá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 25 do 40 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 75 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované