| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 150 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, science fiction |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, elektronická hudba |
| Sporty: | plavání, cyklistika, turistika a outdoor |
| Barva: | žlutá, zelená |
| Květiny: | slunečnice |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 22 do 38 let |
| Výška: | od 145 do 175 cm |
| Váha: | od 45 do 85 kg |