| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, elektronická hudba, country, jazz, soul |
| Sporty: | plavání, cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Nápoj: | čaj, káva, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | chata, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 51 do 61 let |
| Váha: | od 60 do 66 kg |
Pouze pro registrované