| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, kultura |
| Filmy: | komedie, detektivní, westerny, historické |
| Sporty: | plavání, hokej, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | čaj, pivo |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 75 let |
| Výška: | od 140 do 200 cm |
| Váha: | od 40 do 100 kg |