| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, kutilství, počítače, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, westerny |
| Sporty: | plavání, cyklistika, volejbal, ostatní míčové sporty |
| Nápoj: | káva, víno |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 60 let |
| Výška: | do 175 cm |