| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | cestování, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, dokumentární, pohádky, horory, dobrodružné, drama |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel, student |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 20 do 41 let |
| Výška: | od 157 do 180 cm |
| Váha: | do 72 kg |