| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, počítače, zahrádkaření, tanec, fotografování, móda |
| Kuchyně: | česká, italská, středomořská |
| Barva: | oranžová, růžová, červená, modrá, zelená |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 39 do 45 let |
| Výška: | od 155 do 161 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |