| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, historické, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, … |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Barva: | bílá, žlutá, červená, modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Výška: | od 140 do 181 cm |
| Váha: | od 40 do 90 kg |