| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | hudba, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, westerny, horory, dobrodružné, drama |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 25 do 35 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 70 kg |