| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, móda |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | vážná, folk, country |
| Sporty: | cyklistika, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická |
| Barva: | červená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, tulipány, luční květiny, slunečnice, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, pivo, tvrdý alkohol |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 50 do 58 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované