| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 71 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, filmy a kino, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, muzikály a hudební, pohádky, horory, dobrodružné |
| Hudba: | vážná, rock, pop, elektronická hudba, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika, basketbal, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, černá, hnědá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | alkohol |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Váha: | do 70 kg |