| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství |
| Hudba: | rock, metal |
| Kuchyně: | česká, středomořská |
| Barva: | žlutá, modrá |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 30 do 65 let |
| Výška: | od 150 do 220 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |