| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, filmy a kino, tanec, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | dokumentární, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop |
| Barva: | žlutá, modrá |
| Majetek: | byt, dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 25 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 40 do 75 kg |