| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino, móda |
| Hudba: | rock, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, běh |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, mexická |
| Barva: | modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, tulipány, luční květiny, slunečnice, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 43 do 60 let |
| Výška: | od 165 do 178 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |