| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 101 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, kulturistika, fitness |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 65 do 75 kg |