| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, filmy a kino, móda |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba, soul |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, luční květiny, slunečnice, frézie, gerbery, konvalinky |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 63 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |