| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 25 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 173 cm |
| Váha: | od 100 do 110 kg |