| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | hudba, sport, kultura |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování, přátelství |
| Věk: | od 40 do 62 let |
| Výška: | od 160 do 179 cm |