| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport |
| Nápoj: | káva, víno |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 40 let |
| Váha: | do 80 kg |