| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 18 do 40 let |
| Výška: | od 140 do 180 cm |
| Váha: | od 39 do 50 kg |