| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství |
| Věk: | od 18 do 22 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |