| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 50 do 57 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |