| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 50 do 90 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 70 do 120 kg |