| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, detektivní, dokumentární, westerny, dobrodružné, science fiction, drama |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, luční květiny, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 65 do 72 let |
| Výška: | od 155 do 165 cm |
| Váha: | od 56 do 70 kg |
Pouze pro registrované