| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Koníčky: | jídlo, knihy, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 19 do 33 let |
| Výška: | od 175 do 176 cm |
| Váha: | od 67 do 70 kg |