| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kutilství, počítače, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, elektronická hudba, metal |
| Sporty: | sportovní střelba |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | modrá, černá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 45 do 56 let |
| Výška: | od 165 do 205 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |
Pouze pro registrované