| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, móda |
| Hudba: | hip hop a rap |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt |
| Věk: | od 24 do 40 let |
| Výška: | od 170 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 60 kg |