| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | včera |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, historické, komedie, science fiction, westerny |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, modrá, zelená |
| Majetek: | auto, byt, chata, dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 38 do 48 let |
| Výška: | od 155 do 165 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované