| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 120 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, knihy, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | akční, westerny, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, nezaměstnaný |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 23 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 120 kg |