| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, tanec, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | rock, country |
| Sporty: | plavání, sportovní střelba, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, středomořská, mexická |
| Barva: | modrá, černá |
| Květiny: | konvalinky, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 55 do 65 let |
| Výška: | od 160 do 178 cm |
| Váha: | od 55 do 80 kg |