| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | sport |
| Hudba: | jazz, soul, hip hop a rap |
| Barva: | bílá, černá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 23 do 38 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |