| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 18 do 25 let |
| Výška: | od 170 do 190 cm |
| Váha: | od 60 do 90 kg |