| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 155 do 185 cm |
| Váha: | od 55 do 90 kg |