| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 159 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, muzikály a hudební, horory, dobrodružné |
| Hudba: | rock, elektronická hudba, metal |
| Sporty: | fotbal, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | asijská, česká, mexická |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | student |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Výška: | od 173 do 190 cm |
| Váha: | od 64 do 70 kg |