| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 169 cm |
| Váha: | 103 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, fotografování, sběratelství |
| Nápoj: | káva, pivo, tvrdý alkohol |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 50 do 71 let |
| Výška: | od 153 do 171 cm |
| Váha: | od 50 do 88 kg |